![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας που διοργάνωσε ο Σύλλογος Καταστημάτων Εστίασης και Αναψυχής Καλαμάτας , βρέθηκε αντιπροσωπεία του ΣΚΕΑΝΑ με τον πρόεδρο, κ. Τάσο Γιατρά, τον γεν. γραμ. Παναγιώτη Ματθαιόπουλο και τον αντιπρόεδρο κ. Γιώργο Κούλη.
Ο ΣΚΕΑ Καλαμάτας αποτελεί ένα σύγχρονο σωματείο εστίασης με πολυεπίπεδη δράση, συνδικαλιστική και κοινωνική.
Η εκδήλωση έγινε παρουσία του προέδρου της ΠΟΕΣΕ κ ΓΣΕΒΕΕ κ. Γιώργου Καββαθά, καθώς και των προέδρων εστίασης νομών της Πελοποννήσου, αλλά και όλων των επισήμων φορέων της πόλης της Καλαμάτας.
Ο ΣΚΕΑ Καλαμάτας αποτελεί ένα σύγχρονο σωματείο εστίασης με πολυεπίπεδη δράση, συνδικαλιστική και κοινωνική.
Η εκδήλωση έγινε παρουσία του προέδρου της ΠΟΕΣΕ κ ΓΣΕΒΕΕ κ. Γιώργου Καββαθά, καθώς και των προέδρων εστίασης νομών της Πελοποννήσου, αλλά και όλων των επισήμων φορέων της πόλης της Καλαμάτας.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)