![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Συνάντηση ατζέντας πραγματοποίησε χθες το Δ.Σ. του ΣΚΕΑΝΑ με τον δήμαρχο Πατρέων κ. Κώστα Πελετίδη και τον αντιδήμαρχο οικονομικών κ. Παναγιώτη Μελά .
Ο ΣΚΕΑΝΑ εκπροσωπήθηκε από τον πρόεδρο κ. Στέργιου Σπύρο, τον αντιπρόεδρο κ. Γιατρά Τάσο , τον ταμία κ. Κολλιόπουλο Γιώργο, το μέλος του Δ.Σ. κα Λέκκα Μαρία και τον τομεάρχη τουρισμού κ. Σακκή Κώστα.
...
Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο εδώ.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)